"Қазіргі жағдайда жастар кәсіпкерлігін дамыту: проблемалар мен перспективалар" халықаралық ғылыми-практикалық конференция

Редактор  | Жарияланды: Хабарландырулар

"Қазіргі жағдайда жастар кәсіпкерлігін дамыту: проблемалар мен перспективалар"

халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

Қазақстан республикасы, Павлодар қаласы

2019 ж. 23-24 мамырында

Конференцияның ұйымдастырушылары:

• ИННОВАЦИЯЛЫҚ ЕУВРАЗИЯ УНИВЕРСИТЕТІ
  • ТУВА МЕМЛЕКЕТТІК УНИВЕРСИТЕТІ (РФ)
  • ТЮМЕНЬ ИНДУСТРИАЛЬДІ  УНИВЕРСИТЕТІ (РФ)

Халықаралық конференцияның төрағасы – э.ғ.д., профессор Баяндин Марат Асылбекович

Төраға орынбасары– э.ғ.к., доцент, PhD Смагулова Зубираш Калыбековна

Конференция жұмысының бағыттары:

• Жастар кәсіпкерлігін дамытудың ұйымдастырушылық, экономикалық және құқықтық мәселелері
  • Жастар кәсіпкерлігін қаржылай қолдау
  • Әлеуметтік-экономикалық кеңістікті трансформациялау жағдайында жастар кәсіпкерлігін тұрақты дамыту
  • Қоғамның проблемаларын шешуде жастардың әлеуметтік кәсіпкерлігі
  • «Жастар кәсіпкерлігін дамытудың ұйымдастырушылық, экономикалық және құқықтық мәселелері»
  • «Жастар кәсіпкерлігін қаржылай қолдау»
  • «Әлеуметтік-экономикалық кеңістікті трансформациялау контекстінде жастар кәсіпкерлігін орнықты дамыту»
  • «Қоғамның проблемаларын шешудегі жастардың әлеуметтік кәсіпкерлігі»

Конференцияның өткізілетін тілі: қазақ, орыс, ағылшын

Конференция жұмыстары секция бойынша өтеді:

№ 1 "Жастар кәсіпкерлігін дамытудың ұйымдастырушылық, экономикалық және құқықтық мәселелері "

• Төраға: э.ғ.к., доцент Кашук Людмила Ивановна.
  • Хатшы: Абишева Гульдана Олжатаевна, "бизнес және басқару" кафедрасының аға оқытушысы, E- mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

2 "Жастар кәсіпкерлігін қаржылай қолдау "

Төраға: PhD Амирова Марал Акбаевна.

Хатшы: Калиаскарова Айгуль Жумажановна, "Бизнес және басқару" кафедрасының аға оқытушысы, E- mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

№ 3 «Әлеуметтік-экономикалық кеңістікті трансформациялау контекстінде жастар кәсіпкерлігін орнықты дамыту»

Төраға: э.ғ.к., доцент, PhD Смагулова Зубираш Калыбековна.

Хатшы: Стародубцева Елена Леонидовна, "Бизнес және басқару" кафедрасының аға оқытушысы, E- mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

№ 4 «Қоғамның проблемаларын шешудегі жастардың әлеуметтік кәсіпкерлігі»

Төраға: э.ғ.к., доцент Беспалый Сергей Владимирович.

Хатшы: Букваева Гульнара Искаковна, "Бизнес және басқару" каыедрасының магистранты, E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Конференцияның өтілетін орны: Павлодар қ., М. Горький көшесі 102\4 (Инновациялық Еуразия университетінің №3 және 4 ғимараты)

онференция жастар кәсіпкерлігін дамытудың тиімді даму тәжірибесін, даму үрдістерін, тиімді дамуды қолдайтын инфрақұрылымды қалыптастыруды және жастар кәсіпкерлігін дамыту мәселелерін кәсіптік талқылау үшін ғылыми-практикалық алаңды ұйымдастыруды талдауға және жинақтауға арналған.

Конференцияға қатысу үшін жоғары оқу орындарының, колледждердің, докторанттар, магистранттар, зерттеушілер, мемлекеттік органдардың, кәсіпорындар мен ұйымдардың қызметкерлері шақырылады.

Конференцияның түрі:

Пленарлы және  секциялық отырыс, мастер-кластар, стендті баяндама мен көрсету материалдары.

Конференцияға қатысу үшін өтінімдерді қабылдау соңғы күні 2019 жылдың "20" сәуірі.

Қаысу мен талаптар және қосымша ақпаратты мына сілтемеден таба аласыз в прикрепленном документе.

Бизнес,білім және құқық факультетінің деканы
э.ғ.к., доцент, PhD Смагулова Зубираш Калыбековна

Оқу 60 Время
Жаңартылды Wednesday, 27 March 2019 11:50